2016-11-21 | HD grad A |
2016-11-21 | ED ua (0) |
2019-09-11 | Öga UA |
2019-09-11 | PRA-prcd DNA-testad anlagsb. B |
2016-04-09 | Exc junkl 3 junkk - SSRK Kungsbacka, Whyte Frank |
2016-06-04 | Exc junkl 1 junkk Cert Ck 1 btkl BIR - SSRK Örnsköldsvik, Hovila Tarja |
2016-10-15 | Exc ukl 1 ukk Ck 3 btkl R-CACIB - SKK Sundsvall, Arndt Barbara D |
2017-06-10 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 1 btkl BIR - SSRK Örnsköldsvik, Granaas Hansen Kari |
2017-06-18 | Exc ökl 2 ökk R-Cert Ck 2 btkl R-CACIB - SKK Vännäs, Nemirovsky De Alsina |
2017-09-03 | VG ökl 2 ökk - SSRK Vännäs, Ohlsson Joakim |
2018-05-19 | VG ökl 2 ökk - SSRK Skellefteå, Pratt Tuula |
2018-06-17 | Exc ökl 1 ökk Cert Ck 1 btkl BIM - SKK Vännäs, Henriksson Kerstin |
2018-07-28 | Exc chkl 1 chkk Ck 1 btkl BIR - SSRK Örnsköldsvik, Pedersen Erling Kj. |
2019-01-05 | Exc chkl 3 chkk Ck 4 btkl - SKK Göteborg, Liljeqvist Liz-Beth |
2019-01-06 | Exc chkl - SKK Göteborg, Zake Ligita |
2016-05-20 | Godkänd anl kl - SDK Trehörningsjö, Rundqvist Görgen |
2016-06-09 | 1 ökl - SDK Trehörningsjö, Rundqvist Görgen |
2016-06-15 | 1 ökl - SDK Trehörningsjö, Rundqvist Görgen |
2016-06-26 | 1 ökl - SDK Trehörningsjö, Karman Monica |
2016-03-06 | Nybörjarklass 98 poäng - SBK Örnsköldsvik, Norberg Carina |
2016-04-16 | Nybörjarklass 86 poäng - SBK Sundsvall, Svelander Lena |
2016-04-16 | Nybörjarklass 93 poäng - SBK Sundsvall, Norman Viktoria |
2016-05-05 | Fortsättningsklass 90 poäng - SBK Kramfors, Christensen Ewa |
2016-05-15 | Fortsättningsklass 86 poäng - SBK Timrå, Svelander Lena |
2016-05-15 | Fortsättningsklass 86 poäng - SBK Timrå, Svelander Lena |
2016-05-22 | Fortsättningsklass 68 poäng - SBK Nordmaling, Norberg Carina |
2016-05-28 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2016-05-28 | Fortsättningsklass 90 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2016-06-12 | Fortsättningsklass 69 poäng - SBK Umeå, Hernander Louise |
2016-06-12 | Fortsättningsklass 68 poäng - SBK Umeå, Hernander Louise |
2016-07-31 | Fortsättningsklass 0 poäng - SBK Kramfors, Vengelin Annette |
2016-07-31 | Fortsättningsklass 69 poäng - SBK Kramfors, Vengelin Annette |
2016-08-20 | Avancerad klass 86 poäng - SBK Timrå, Svelander Lena |
2016-08-20 | Avancerad klass 83 poäng - SBK Timrå, Norberg Carina |
2016-09-10 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Örnsköldsvik, Backlund Barbro |
2016-09-10 | Avancerad klass 71 poäng - SBK Örnsköldsvik, Backlund Barbro |
2017-03-18 | Mästarklass 79 poäng - SBK Härnösand, Backlund Barbro |
2017-03-18 | Mästarklass 89 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2017-03-18 | Mästarklass 50 poäng - SBK Härnösand, Norman Viktoria |
2017-03-26 | Mästarklass 76 poäng - SBK Örnsköldsvik, Christensen Ewa |
2017-03-26 | Mästarklass 72 poäng - SBK Örnsköldsvik, Backlund Barbro |
2017-05-28 | Mästarklass 71 poäng - SBK Nordmaling, Norberg Carina |
2017-05-28 | Mästarklass 83 poäng - SBK Nordmaling, Christensen Ewa |
2017-07-09 | Mästarklass 79 poäng - SBK Drängsmark, Norberg Carina |
2017-07-09 | Mästarklass 75 poäng - SBK Drängsmark, Pettersson Emma |
2017-07-23 | Mästarklass 85 poäng - SBK Sollefteå, Christensen Ewa |
2017-07-23 | Mästarklass 89 poäng - SBK Sollefteå, Christensen Ewa |
2017-07-30 | Mästarklass 82 poäng - SBK Kramfors, Norberg Carina |
2017-07-30 | Mästarklass 71 poäng - SBK Kramfors, Norberg Carina |
2017-08-12 | Mästarklass 0 poäng - SBK Piteå, Nordqvist Jeanette |
2017-08-12 | Mästarklass 74 poäng - SBK Piteå, Lundholm Denise |
2017-08-12 | Mästarklass 84 poäng - SBK Piteå, Pettersson Emma |
2017-08-13 | Mästarklass 71 poäng - SBK Piteå, Nordqvist Jeanette |
2017-08-13 | Mästarklass 0 poäng - SBK Piteå, Lundholm Denise |
2017-08-13 | Mästarklass 83 poäng - SBK Piteå, Pettersson Emma |
2017-08-20 | Mästarklass 75 poäng - SBK Nordmaling, Norberg Carina |
2017-08-20 | Mästarklass 93 poäng - SBK Nordmaling, Norberg Carina |
2018-03-10 | Mästarklass 86 poäng - SBK Härnösand, Vengelin Annette |
2018-03-10 | Mästarklass 91 poäng - SBK Härnösand, Norberg Carina |
2018-03-10 | Mästarklass 74 poäng - SBK Härnösand, Vengelin Annette |
2018-04-08 | Mästarklass 92 poäng - SBK Umeå, Nordqvist Jeanette |
2018-04-08 | Mästarklass 73 poäng - SBK Umeå, Nordqvist Jeanette |
2018-05-20 | Mästarklass 72 poäng - SHU Skellefteå, Backlund Barbro |
2018-05-20 | Mästarklass 88 poäng - SHU Skellefteå, Norberg Carina |
2018-05-27 | Mästarklass 0 poäng - SBK Nordmaling, Nordqvist Jeanette |
2018-05-27 | Mästarklass 83 poäng - SBK Nordmaling, Nordqvist Jeanette |
2018-08-19 | Mästarklass 98 poäng - SBK Nordmaling, Pettersson Emma |
2018-08-19 | Mästarklass 0 poäng - SBK Nordmaling, Pettersson Emma |
2019-04-07 | Mästarklass 89 poäng - SBK Umeå, Hernander Louise |
2019-04-07 | Mästarklass 91 poäng - SBK Umeå, Hernander Louise |
2019-05-26 | Mästarklass 98 poäng - SBK Nordmaling, Backlund Barbro |
2019-05-26 | Mästarklass 93 poäng - SBK Nordmaling, Backlund Barbro |
2019-08-09 | Mästarklass 76 poäng - SSHK Byske, Palm Beatrice |
2019-08-11 | Mästarklass 83 poäng - SHU Piteå, Mårtensson Christer |
2019-08-11 | Mästarklass 73 poäng - SHU Piteå, Engström Sandra |
2019-08-11 | Mästarklass 91 poäng - SHU Piteå, Söderlund Anette |
2019-08-18 | Mästarklass 97 poäng - SBK Nordmaling, Pettersson Emma |
2019-08-18 | Mästarklass 89 poäng - SBK Nordmaling, Pettersson Emma |
2019-08-30 | Mästarklass 95 poäng - SBK Umeå, Norberg Carina |
2019-08-30 | Mästarklass 90 poäng - SBK Umeå, Norberg Carina |
2020-09-26 | Mästarklass 0 poäng - SBK Strömsund, Näslund Jenny |
2020-09-26 | Mästarklass 0 poäng - SBK Strömsund, Näslund Jenny |
2022-04-03 | Mästarklass 94 poäng - SBK, Pettersson Emma |
2022-04-03 | Mästarklass 87 poäng - SBK, Pettersson Emma |
2022-04-03 | Mästarklass 84 poäng - SBK, Pettersson Emma |
2022-05-22 | Mästarklass 75 poäng - SBK Örnsköldsvik, Sjödin Emma |
2022-05-22 | Mästarklass 90 poäng - SBK Örnsköldsvik, Norberg Carina |
2022-07-16 | Mästarklass 70 poäng - SBK Åsele, Basth Johanna |
2023-04-23 | Mästarklass 67 poäng - SBK, Norberg Carina |
2023-04-23 | Mästarklass 76 poäng - SBK, Norberg Carina |
2023-04-23 | Mästarklass 79 poäng - SBK, Norberg Carina |
2023-05-14 | Mästarklass 78 poäng - SBK Solänget Travar, Vestin Eriksson Vict |
2023-05-14 | Mästarklass 66 poäng - SBK Solänget Travar, Von Heijne Stina |
2023-09-01 | Mästarklass 26 poäng - SBK, Landby Linda |
2023-09-01 | Mästarklass 98 poäng - SBK, Landby Linda |
2023-09-02 | Mästarklass 85 poäng - SBK, Vestin Eriksson Vict |
2023-09-02 | Mästarklass 92 poäng - SBK, Vestin Eriksson Vict |
2023-09-10 | Mästarklass 74 poäng - SBK Örnsköldsvik, Kärfstedt Mari |
2023-09-10 | Mästarklass 79 poäng - SBK Örnsköldsvik, Kärfstedt Mari |
2023-11-24 | Mästarklass 42 poäng - SBK Skellefteå, Sandström Lisa |
2023-11-24 | Mästarklass 73 poäng - SBK Skellefteå, Sandström Lisa |
2023-11-25 | Mästarklass 87 poäng - SBK Skellefteå, Lindmark Jenny |
2017-02-11 | D agility klass I Large - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-02-11 | D agility klass I Large - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-02-12 | D hoppklass I Large - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-02-12 | D hoppklass I Large - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2017-03-11 | 2 agility klass I Large Noll fel - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-03-11 | 2 agility klass I Large Noll fel - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-03-12 | D hoppklass I Large - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-03-12 | 5 hoppklass I Large Noll fel - SKK Njurunda, Svanered Erica |
2017-05-13 | D agility klass I Large - SBK, Bache Veronica |
2017-05-13 | D agility klass I Large - SBK, Thorén Martin |
2017-05-14 | D hoppklass I Large - SBK, Bache Veronica |
2017-05-14 | 8 hoppklass I Large Noll fel - SBK, Mähler Johan |
2017-05-20 | 2 agility klass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2017-05-20 | 3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Franksson Roger |
2017-05-21 | 2 agility klass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Franksson Roger |
2017-05-21 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2017-05-25 | D agility klass I Large - SBK Timrå, Tangfelt Joakim |
2017-05-25 | D hoppklass I Large - SBK Timrå, Tangfelt Joakim |
2017-05-26 | 9 agility klass I Large Noll fel - SBK Timrå, Tangfelt Joakim |
2017-05-26 | 4 hoppklass I Large Noll fel - SBK Timrå, Fernström Marianne |
2017-06-03 | D agility klass I Large - SBK Umeå, Teileri Timo |
2017-06-03 | 4 hoppklass I Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2017-06-04 | 2 agility klass I Large Noll fel - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-06-04 | D hoppklass I Large - SBK Umeå, Teileri Timo |
2017-06-20 | D agility klass I Large - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-06-20 | D hoppklass I Large - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-06-20 | D hoppklass I Large - SBK Umeå, Naarttijärvi Jenny |
2017-07-12 | 4 agility klass I Large Noll fel - SBK Piteå, Berglund Tomas |
2017-07-12 | 3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Piteå, Berglund Tomas |
2017-07-13 | 4 agility klass I Large Noll fel - SBK Piteå, Brundin Camilla |
2017-07-13 | 3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Piteå, Brundin Camilla |
2017-07-26 | 3 agility klass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2017-07-26 | D hoppklass I Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2017-07-26 | 3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2017-08-05 | 4 agility klass I Large Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2017-08-05 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Flanagan Michael |
2017-08-06 | 5 agility klass I Large Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Flanagan Michael |
2017-08-06 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2017-09-30 | D agility klass I Large - SBK Nordmaling, Naarttijärvi Jenny |
2017-09-30 | D agility klass I Large - SBK Nordmaling, Naarttijärvi Jenny |
2017-09-30 | D agility klass I Large - SBK Nordmaling, Naarttijärvi Jenny |
2017-10-01 | 4 hoppklass I Large Noll fel - SBK Nordmaling, Svanered Erica |
2017-10-01 | D hoppklass I Large - SBK Nordmaling, Svanered Erica |
2017-10-01 | D hoppklass I Large - SBK Nordmaling, Svanered Erica |
2017-11-25 | 1 agility klass I Large Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica |
2017-11-25 | 5 agility klass I Large Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica |
2017-11-26 | 6 hoppklass I Large Noll fel - SKK Söråker, Brickman Carina |
2017-11-26 | 5 hoppklass I Large Noll fel - SKK Söråker, Svanered Erica |
2018-02-10 | 4 agility klass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2018-02-10 | D agility klass I Large - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2018-02-11 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2018-02-11 | 6 hoppklass I Large Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2018-04-14 | D agility klass II Large - SBK Söråker, Mähler Johan |
2018-04-14 | D agility klass II Large - SBK Söråker, Mähler Johan |
2018-04-14 | 3 agility klass II Large Noll fel - SBK Söråker, Mähler Johan |
2018-04-14 | D agility klass II Large - SBK Söråker, Mähler Johan |
2018-05-12 | D agility klass II Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-05-12 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Härnösand, Bergqvist Anders |
2018-05-13 | 3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Brickman Carina |
2018-05-13 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-06-02 | D agility klass II Large - SBK Umeå, Bäck Stina |
2018-06-02 | D hoppklass I Large - SBK Umeå, Rasmusson Oliver |
2018-07-14 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Piteå, Juréhn Thomas |
2018-07-14 | 2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Piteå, Pohjanen Eeva-Liisa |
2018-07-15 | D agility klass II Large - SBK Piteå, Juréhn Thomas |
2018-07-15 | D hoppklass II Large - SBK Piteå, Broberg Emma |
2018-07-21 | 3 agility klass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Teileri Timo |
2018-07-21 | D hoppklass II Large - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2018-07-22 | 5 agility klass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2018-07-22 | D hoppklass II Large - SBK Skellefteå, Teileri Timo |
2018-07-26 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-07-26 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-07-26 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-08-25 | 2 agility klass II Large Noll fel - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2018-08-25 | 2 hoppklass II Large Noll fel - SHU Piteå, Fernström Marianne |
2018-08-26 | 4 agility klass II Large Noll fel - SHU Piteå, Fernström Marianne |
2018-08-26 | D hoppklass II Large - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2018-09-08 | D agility klass II Large - SBK Timrå, Thorén Martin |
2018-09-08 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Timrå, Mähler Johan |
2018-09-09 | 3 agility klass II Large Noll fel - SBK Timrå, Hermansson Annelie |
2018-09-09 | D hoppklass II Large - SBK Timrå, Thorén Martin |
2018-09-16 | 3 agility klass II Large Noll fel - SBK Holmsund, Flanagan Michael |
2018-09-16 | D hoppklass II Large - SBK Holmsund, Flanagan Michael |
2018-09-22 | 4 agility klass II Large Noll fel - SBK Piteå, Flanagan Michael |
2018-09-22 | 5 hoppklass II Large Noll fel - SBK Piteå, Naarttijärvi Jenny |
2018-09-23 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Piteå, Flanagan Michael |
2018-09-23 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Piteå, Naarttijärvi Jenny |
2019-03-23 | D agility klass II Large - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-23 | 1 agility klass II Large Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-23 | 4 agility klass II Large Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-24 | D hoppklass II Large - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-24 | D hoppklass II Large - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-24 | 5 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-30 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Umeå, Teileri Timo |
2019-03-30 | D agility klass II Large - SBK Umeå, Svanered Erica |
2019-03-31 | 3 hoppklass II Large Noll fel - SBK Umeå, Teileri Timo |
2019-03-31 | D hoppklass II Large - SBK Umeå, Teileri Timo |
2019-05-18 | D agility klass II Large - SBK Holmsund, Sjölander Amanda |
2019-05-18 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Holmsund, Hermansson Annelie |
2019-05-19 | D hoppklass II Large - SBK Holmsund, Sjölander Amanda |
2019-05-19 | D hoppklass II Large - SBK Holmsund, Hermansson Annelie |
2019-06-08 | D agility klass II Large - SBK Umeå, Gott Fanny |
2019-06-08 | D agility klass II Large - SBK Umeå, Premholt Gullberg A |
2019-06-09 | D hoppklass II Large - SBK Umeå, Svanered Erica |
2019-06-09 | 5 hoppklass II Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2019-06-13 | D agility klass II Large - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-06-13 | D hoppklass II Large - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-06-13 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Härnösand, Thenert Jörg |
2019-06-15 | D agility klass II Large - SBK Örnsköldsvik, Thenert Jörg |
2019-06-15 | D hoppklass II Large - SBK Örnsköldsvik, Thenert Jörg |
2019-06-16 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Örnsköldsvik, Thenert Jörg |
2019-06-16 | D hoppklass II Large - SBK Örnsköldsvik, Thenert Jörg |
2019-07-06 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Holmsund, Brundin Camilla |
2019-07-06 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Holmsund, Svanered Erica |
2019-07-07 | 4 hoppklass II Large Noll fel - SBK Holmsund, Svanered Erica |
2019-07-07 | D hoppklass II Large - SBK Holmsund, Brundin Camilla |
2019-07-20 | D agility klass II Large - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2019-07-20 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Sjölander Amanda |
2019-07-21 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Sjölander Amanda |
2019-07-21 | 6 hoppklass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Brundin Camilla |
2019-08-24 | D agility klass II Large - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2019-08-24 | D agility klass II Large - SHU Piteå, Sjölander Amanda |
2019-08-25 | D hoppklass II Large - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2019-08-25 | D hoppklass II Large - SHU Piteå, Sjölander Amanda |
2019-08-31 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Timrå, Mähler Johan |
2019-08-31 | 3 agility klass II Large Noll fel - SBK Timrå, Bäck Stina |
2019-08-31 | 4 hoppklass II Large Noll fel - SBK Timrå, Mähler Johan |
2019-09-14 | D agility klass II Large - SBK Umeå, Brundin Camilla |
2019-09-14 | D hoppklass II Large - SBK Umeå, Brundin Camilla |
2019-09-15 | D agility klass II Large - SBK Holmsund, Naarttijärvi Jenny |
2019-09-15 | D hoppklass II Large - SBK Holmsund, Naarttijärvi Jenny |
2019-09-29 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Vertanen Timo |
2019-09-29 | D agility klass II Large - SBK Skellefteå, Vertanen Timo |
2019-09-29 | D hoppklass II Large - SBK Skellefteå, Vertanen Timo |
2020-01-12 | D agility klass II Large - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2020-01-12 | D agility klass II Large - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2020-01-12 | 2 agility klass II Large Noll fel - SHU Piteå, Vertanen Timo |
2020-02-08 | 1 agility klass II Large Noll fel - SBK Skellefteå, Flanagan Michael |
2020-02-08 | D agility klass II Large - SBK Skellefteå, Fernström Marianne |
2020-02-09 | D hoppklass III Large - SBK Skellefteå, Fernström Marianne |
2020-02-09 | 4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Skellefteå, Fernström Marianne |
2020-09-13 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2020-09-13 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2020-09-13 | 3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2020-09-13 | D hoppklass III Large - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2020-09-13 | D hoppklass III Large - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2021-06-18 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-06-18 | 8 hoppklass III Large Noll fel - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-06-19 | 4 agility klass III Large Noll fel - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-06-19 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-06-20 | D hoppklass III Large - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-06-20 | 9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Umeå, Hermansson Annelie |
2021-08-07 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Dyrsmeds Lena |
2021-08-07 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Lindskog Malin |
2021-08-08 | D hoppklass III Large - SBK Umeå, Dyrsmeds Lena |
2021-08-08 | 6 hoppklass III Large Noll fel - SBK Umeå, Lindskog Malin |
2021-09-04 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Fernström Marianne |
2021-09-04 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Vertanen Timo |
2021-09-11 | D agility klass III Large - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2021-09-11 | D hoppklass III Large - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2022-03-19 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Svanered Erica |
2022-03-19 | D agility klass III Large - SBK Umeå, Svanered Erica |
2022-03-20 | 6 hoppklass III Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2022-03-20 | D hoppklass III Large - SBK Umeå, Svanered Erica |
2022-05-26 | D agility klass III Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2022-05-26 | D agility klass III Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2022-05-26 | 9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Härnösand, Lindskog Malin |
2022-05-27 | D agility klass III Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2022-05-27 | D hoppklass III Large - SBK Härnösand, Berglund Tomas |
2022-05-27 | 8 hoppklass III Large Noll fel - SBK Härnösand, Berglund Tomas |
2022-06-05 | D agility klass III Large - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2022-06-05 | D hoppklass III Large - SBK Örnsköldsvik, Vertanen Timo |
2023-07-05 | 2 agility klass II Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2023-07-05 | 1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2023-07-05 | 2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Umeå, Svanered Erica |
2017-08-04 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Bjurholm, Blom Monika |
2018-01-13 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Vännäs, Bauer Lotta och Lind Thomas |
2018-01-14 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Vännäs, Bauer Lotta och Lind Thomas |
2018-03-17 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Vännäs, Lind Thomas och Bergström Per-Arne |
2018-03-18 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Vännäs, Lind Thomas och Bergström Per-Arne |
2021-09-18 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Fordon: 2 fel Behållare SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SBK Bureå, Krigh Marie och Fång Yvonne |
2021-09-19 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 0 Fordon: 2 fel Total: 50 poäng 2 fel - SBK Åsele, Krigh Marie |
2021-10-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Behållare SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Kramfors, Krigh Marie och Peterzon Ulf |
2022-01-29 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1 SSE: 1 Mom.3 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Kramfors, Peterzon Ulf och Sondell Birgitta |
2022-04-17 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Utomhus: 2 fel Behållare SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Kramfors, Hällkvist Karin och Krigh Marie |
2022-05-28 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Åsele, Lindberg Susanne |
2022-05-29 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Åsele, Lindberg Susanne |
2022-05-30 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 0 Mom.3: 3 fel Total: 50 poäng 3 fel - SBK Umeå, Krigh Marie |
2022-06-11 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 25 Fordon SSE: 1 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Vännäs, Forsberg Maria och Kvarnström Christina |
2022-07-02 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Kramfors, Hällkvist Karin |
2022-08-27 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 0 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Umeå/Tavelsjö, Kvarnström Christina och Forsberg Maria |
2022-08-28 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Umeå/Tavelsjö, Kvarnström Christina och Forsberg Maria |
2022-09-11 | Doftprov II - Godkänd III - Ej godkänd - SBK Holmsund, Fernström Annika |
2022-10-01 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Umeå, Krigh Marie och Forsberg Maria |
2022-11-05 | NW2 Behållare: 13 Inomhus: 5 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 68 poäng 2 fel - SNWK Vännäs, Hällkvist Karin och Krigh Marie |
2022-11-06 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 0 Fordon: 0 Utomhus: 3 fel Fordon: 2 fel Total: 50 poäng 5 fel - SNWK Vännäs, Hällkvist Karin och Krigh Marie |
2022-12-28 | Doftprov III - Godkänd - SNWK Nordmaling, Blom Monika |
2023-02-25 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.3 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Kramfors, Hällkvist Karin |
2023-02-26 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Mom.3: 2 fel Total: 75 poäng 2 fel - SBK Vännäs, Fernström Annika |
2023-03-04 | NW2 Behållare: 11 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Total: 86 poäng 2 fel - SNWK Vännäs, Krigh Marie |
2023-03-12 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Umeå, Fång Yvonne och Hällkvist Karin |
2023-03-19 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 11 Utomhus: 14 Fordon: 11 Fordon: 2 fel Total: 61 poäng 2 fel - SNWK Vännäs, Krigh Marie |
2023-04-08 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Kramfors, Kvarnström Christina och Forsberg Maria |
2023-07-01 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 8 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Fordon SSE: 1 Total: 83 poäng 2 fel - SBK Umeå, Lindberg Susanne och Kvarnström Christina |
2023-07-02 | NW2 Behållare: 11 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Fordon SSE: 1 Total: 61 poäng 4 fel - SBK Umeå, Lindberg Susanne och Kvarnström Christina |
2023-07-29 | NW2 Behållare: 12 Inomhus: 10 Utomhus: 15 Fordon: 0 Inomhus: 2 fel Utomhus: 3 fel Fordon: 2 fel Total: 37 poäng 7 fel - SNWK Sundsvall, Boldén Kristina och Hällkvist Karin |
2023-09-03 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 13 Utomhus: 0 Fordon: 13 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Utomhus: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 26 poäng 8 fel - SNWK Kramfors, Bauer Lotta och Hällkvist Karin |
2023-10-28 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 12 Utomhus: 0 Fordon: 15 Behållare: 2 fel Inomhus: 2 fel Utomhus: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 27 poäng 8 fel - SBK Kramfors, Alfreds Annika och Sondell Birgitta |
2023-10-31 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Umeå, Svanered Erica |
Födda: 2021-01-08, efter: RLD N RLD F Blazing Fowler's Holy Smoke , röd & vit | HD A | ED ua | Öga ua | A | MH | b:0 nbkl | u:VG ökl | avk: 17 | |||
Riverbreeze Touch of Cinnamon | SE13091/2021 | hane | röd & vit | HD A | ED ua | ||||||
Riverbreeze Touch of Pepper | SE13092/2021 | hane | röd & vit | HD A | ED ua | ||||||
Riverbreeze Touch of Pimento | SE13093/2021 | hane | röd & vit | HD C | ED ua | ||||||
Riverbreeze Touch of Ginger | SE13094/2021 | tik | röd & vit | HD C | ED 3 | ||||||
RLD N RLD F RLD A Riverbreeze Touch of Lime | SE13095/2021 | tik | röd & vit | HD A | ED ua | BPH | |||||
Riverbreeze Touch of Mint | SE13096/2021 | tik | röd & vit | HD B | ED ua | ||||||
Riverbreeze Touch of Vanilla | SE13097/2021 | tik | röd & vit |