2018-02-26 | HD grad B |
2018-02-26 | ED ua (0) |
2019-05-06 | Öga UA |
2018-04-28 | 0 nbkl - SSRK Eksjö, Asp Carina |
2018-09-01 | 1 nbkl - SSRK Degerfors, Hermansson Liselotte |
2018-09-02 | 2 nbkl - SSRK Degerfors, Hermansson Liselotte |
2019-08-04 | 3 ökl - SSRK Forsvik, Hermansson Liselotte |
2018-01-27 | 114.5 poäng Ej godkänd startklass - SBK Karlstad, Halvarsson Daniel |
2018-05-04 | 136.5 poäng Godkänd startklass - SBK Skövde, Laurén Maria |
2018-05-06 | 124 poäng Godkänd startklass - SBK Mariestad, Våring Arne |
2018-05-25 | 164 poäng Uppflyttad startklass - SBK Lidköping, Berg Carola |
2018-10-14 | 159.5 poäng Godkänd startklass - SBK Götene, Berg Carola |
2018-12-02 | 180.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Karlskoga, Vennerström Therese |
2019-01-26 | 173 poäng Uppflyttad startklass - SBK Degerfors, Haeggblom Bjellå A |
2019-04-19 | 169 poäng Uppflyttad startklass - SBK Skara, Karlsson Alf |
2019-05-05 | 171.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Mariestad, Linnarsson Bo |
2019-09-14 | 182 poäng Uppflyttad startklass - SBK Kristinehamn, Edström Kjell |
2019-10-12 | 178 poäng Uppflyttad startklass - SBK Nossebro, Simmingsköld Hans |
2019-11-10 | 180 poäng Uppflyttad startklass - SBK Lidköping, Olsen Leif |
2019-11-10 | 2 kl.I 235 poäng - SBK Lidköping, Edström Lillemor |
2020-01-25 | 3 kl.I 222 poäng - SBK Åmål, Edström Lillemor |
2020-01-26 | 0 kl.I 0 poäng - SBK Karlstad, Halvarsson Daniel |
2020-08-15 | 1 kl.I 269 poäng - SBK Kristinehamn, Edström Lillemor |
2020-08-16 | 1 kl.I 263.5 poäng - SBK Karlstad, Halvarsson Daniel |
2020-08-16 | 2 kl.I 248.5 poäng - SBK Karlstad, Svensson Kristina |
2020-09-12 | 2 kl.I 245 poäng - SBK Katrineholm, Hagström Charlotta |
2020-09-13 | 0 kl.I 155 poäng - SBK Katrineholm, Ivanov Mikael |
2020-09-19 | 0 kl.II 185 poäng - SBK Kristinehamn, Edström Lillemor |
2021-07-10 | 3 kl.II 201 poäng - SBK Flen, Svensson Anders |
2021-07-10 | 2 kl.II 233 poäng - SBK Flen, Olsen Leif |
2021-08-05 | 3 kl.II 219 poäng - SBK Karlsborg, Olsen Leif |
2021-08-14 | 3 kl.II 193 poäng - SBK Kristinehamn, Edström Kjell |
2021-08-21 | 2 kl.II 230 poäng - SBK Borås, Claesson Marianne |
2021-09-18 | 0 kl.II 180.5 poäng - SBK Kristinehamn, Larsson Kjell |
2021-10-02 | 3 kl.II 193 poäng - SBK Mariestad, Linnarsson Bo |
2021-10-30 | 2 kl.II 242 poäng - SBK Skövde, Våring Arne |
2021-10-31 | 3 kl.II 213 poäng - SBK Karlsborg, Våring Arne |
2021-11-07 | 0 kl.II 164 poäng - SBK Vinninga, Edström Lillemor |
2021-11-07 | 2 kl.II 226 poäng - SBK Vinninga, Edström Kjell |
2022-01-22 | 0 kl.II 168 poäng - SBK Åmål, Edström Lillemor |
2022-11-06 | 0 kl.II 157.5 poäng - SBK Vinninga, Edström Lillemor |
2022-11-06 | 3 kl.II 196 poäng - SBK Vinninga, Edström Kjell |
2023-09-30 | 3 kl.II 216.5 poäng - SBK Mariestad, Våring Arne |
2023-10-22 | 0 kl.II 166 poäng - SBK Vinninga, Edström Kjell |
2023-10-22 | 0 kl.II 104 poäng - SBK Lidköping, Edström Lillemor |
2018-04-14 | Nybörjarklass 0 poäng - SBK Färgelanda, Larsson Maria |
2018-04-14 | Nybörjarklass 44 poäng - SBK Färgelanda, Larsson Maria |
2018-05-16 | Nybörjarklass 56 poäng - SBK Stenkullen, Svanstedt Eva |
2019-01-13 | Nybörjarklass 54 poäng - SKK Karlstad, Braathen Johansson H |
2019-01-13 | Nybörjarklass 87 poäng - SKK Karlstad, Himmel Jana |
2019-06-16 | Nybörjarklass 90 poäng - SBK Karlskoga, Braathen Johansson H |
2019-06-16 | Nybörjarklass 86 poäng - SBK Karlskoga, Wendel Kristin |
2019-07-14 | Fortsättningsklass 66 poäng - SBK Sunne, Braathen Johansson H |
2019-07-14 | Fortsättningsklass 75 poäng - SBK Sunne, Strandli Chatrine |
2019-09-01 | Fortsättningsklass 54 poäng - SBK Vårgårda, Krüger Anna |
2019-09-01 | Fortsättningsklass 66 poäng - SBK Vårgårda, Freij Sandra |
2019-12-27 | Fortsättningsklass 82 poäng - SKK Vårgårda, Wendel Kristin |
2019-12-27 | Fortsättningsklass 90 poäng - SKK Vårgårda, Bratt Mona |
2020-07-16 | Fortsättningsklass 83 poäng - SBK Mariestad, Wendel Kristin |
2020-07-16 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Mariestad, Wendel Kristin |
2021-06-27 | Fortsättningsklass 23 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2021-06-27 | Fortsättningsklass 78 poäng - SBK Ulricehamn, Svanstedt Eva |
2022-06-05 | Fortsättningsklass 80 poäng - SBK Mariestad, Strandli Chatrine |
2022-06-05 | Fortsättningsklass 74 poäng - SBK Mariestad, Bratt Mona |
2022-07-10 | Fortsättningsklass 78 poäng - SBK Ulricehamn, Friis Hansen Eva |
2022-07-10 | Fortsättningsklass 55 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2022-07-17 | Fortsättningsklass 94 poäng - SBK Sunne, Åström Anna |
2022-07-17 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Sunne, Åström Anna |
2022-08-07 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Kristinehamn, Braathen Johansson H |
2022-08-07 | Fortsättningsklass 94 poäng - SBK Kristinehamn, Braathen Johansson H |
2022-09-17 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Vinninga, Wendel Kristin |
2022-09-17 | Fortsättningsklass 95 poäng - SBK Vinninga, Wendel Kristin |
2022-11-13 | Fortsättningsklass 90 poäng - SSRK Karlstad, Åström Anna |
2022-11-13 | Fortsättningsklass 98 poäng - SSRK Karlstad, Braathen Johansson H |
2023-04-28 | Avancerad klass 27 poäng - SBK Vinninga, Bratt Mona |
2023-04-28 | Avancerad klass 49 poäng - SBK Vinninga, Sävner Pia |
2023-06-06 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Ulricehamn, Sävner Pia |
2023-06-06 | Avancerad klass 62 poäng - SBK Ulricehamn, Friis Hansen Eva |
2023-07-20 | Avancerad klass 89 poäng - SBK Örebro, Braathen Johansson H |
2023-07-20 | Avancerad klass 66 poäng - SBK Örebro, Wendel Kristin |
2023-08-13 | Avancerad klass 75 poäng - SBK Åmål, Larsson Maria |
2023-08-13 | Avancerad klass 88 poäng - SBK Åmål, Larsson Maria |
2023-11-26 | Mästarklass 0 poäng - SBK Ulricehamn, Krüger Anna |
2018-03-18 | - SBK Götene, Wadström Mikael |
2019-06-17 | Genomförd FBR Skott - SSRK Laxabacke Töll, Mortensen Olausson C |
2022-04-10 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Mariestad, Boman Ingrid |
2022-06-10 | Doftprov II - Godkänd - SNWK Skaraborg/Lunds, Behring Annelie |
2022-07-16 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Fordon: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SSRK Kil, Berglund Carina |
2022-08-14 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SSRK Kil, Ryrvik Ann-Louise |
2022-08-30 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Öckerö, Alzén Kristiansson M och Andreasson Michaela |
2022-10-07 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SCKCS Hjo, Andersson Pirkko |
2022-10-22 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Öckerö, Andreasson Michaela |
2022-11-01 | Doftprov III - Godkänd - SNWK Tidaholm, Andersson Brittmarie |
2022-12-03 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SCKCS Tibro, Arnesson Jeanette |
2023-01-08 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.4: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SNWK Göteborg, Ekland Elisabeth och Andreasson Michaela |
2023-02-17 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Vara, Ohlin Alma och Ihrén Maria |
2023-02-25 | NW2 Inomhussök Mom.1: 7 Mom.2: 25 Mom.3: 15 Mom.4: 25 Mom.1: 2 fel Total: 72 poäng 2 fel - SCKCS Fagersanna, Arnesson Jeanette och Andersson Pirkko |
2023-03-18 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Mellerud, Sondell Birgitta och Andreasson Michaela |
2023-03-19 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 11 Fordon: 25 Fordon: 2 fel Total: 61 poäng 2 fel - SNWK Uddevalla, Ekland Elisabeth och Ohlin Alma |
2023-04-05 | NW2 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1 SSE: 1 Mom.2 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Habo, Arnesson Jeanette och Ohlin Alma |
2023-04-10 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus: 2 fel Utomhus SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Åsensbruk, Ihrén Maria och Ekland Elisabeth |
2023-04-30 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 1 fel Total: 100 poäng 1 fel Diplom - SNWK Vara, Ohlin Alma och Den Braver Anna |
2023-05-10 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Inomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Skövde, Berglund Carina och Andersson Brittmarie |
2023-05-16 | NW2 Behållare: 12 Inomhus: 11 Utomhus: 11 Fordon: 25 Behållare: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 59 poäng 4 fel - SNWK Lilla Edet, Alzén Kristiansson M och Ihrén Maria |
2023-05-28 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Uddevalla, Ekland Elisabeth och Larsson Malin |
2023-06-04 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SBK Kil, Eker Maja |
2023-06-07 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Vara, Ohlin Alma och Ekland Elisabeth |
2023-06-10 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 13 Fordon: 25 Total: 88 poäng 0 fel - SSRK Säffle, Eker Maja och Hedlund Mats |
2023-06-20 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Vara, Ohlin Alma och Ekland Elisabeth |
2023-07-19 | NW2 Behållare: 13 Inomhus: 7 Utomhus: 11 Fordon: 14 Fordon: 1 fel Total: 45 poäng 1 fel - SBK Grums, Ihrén Maria och Östman Lena |
2023-07-23 | NW2 Inomhussök Mom.1: 0 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 14 Total: 39 poäng 0 fel - SSRK Kristinehamn, Eker Maja |
2023-07-29 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 9 Fordon: 25 Fordon: 1 fel Inomhus SSE: 1 Total: 84 poäng 1 fel - SCKCS Tibro, Arnesson Jeanette och Andersson Pirkko |
2023-08-12 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Behållare SSE: 1 Inomhus SSE: 1 Utomhus SSE: 1 Fordon SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SSRK Karlstad, Hällkvist Karin och Peterzon Ulf |
2023-08-18 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Vara, Ohlin Alma och Andersson Brittmarie |
2023-08-20 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Fordon: 2 fel Inomhus SSE: 1 Total: 100 poäng 2 fel Diplom - SCKCS Hjo, Arnesson Jeanette och Andersson Pirkko |
2023-08-26 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 0 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2: 2 fel Mom.4 SSE: 1 Total: 75 poäng 2 fel - SNWK Dals Långed, Ihrén Maria och Behring Annelie |
2023-08-27 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Dals Långed, Ihrén Maria och Behring Annelie |
2023-09-30 | NW3 Behållare: 10 Inomhus: 25 Utomhus: 11 Fordon: 18 Behållare: 3 fel Total: 64 poäng 3 fel - SCKCS Hjo, Andersson Pirkko |
2023-12-01 | NW3 Behållare: 0 Inomhus: 13 Utomhus: 0 Fordon: 8.5 Behållare: 2 fel Fordon: 2 fel Total: 21.5 poäng 4 fel - SNWK Lilla Edet, Fagervall Camilla och Bergström Per-Arne, Sjöberg Camilla, Ryrvik Ann-Louise |
2023-12-28 | NW2 Inomhussök Mom.1: 8 Mom.2: 7 Mom.3: 5 Mom.4: 25 Total: 45 poäng 0 fel - SNWK Vedum, Ohlin Alma och Andersson Brittmarie |