2022-01-30 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2022-01-30 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2022-01-30 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2022-01-30 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2022-02-12 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-12 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-12 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-13 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-13 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Karlsson Kalle |
2022-02-19 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2022-02-19 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2022-02-19 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2022-02-19 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2022-02-20 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Vara, Olsen Leif |
2022-02-20 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Vara, Lindskog Malin |
2022-02-20 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Vara, Olsen Leif |
2022-02-20 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Vara, Lindskog Malin |
2022-03-05 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Rångedala, Jonasson Fredrika |
2022-03-05 |
2 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SAGIK Rångedala, Jonasson Fredrika |
2022-03-05 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Rångedala, Jonasson Fredrika |
2022-03-06 |
9 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Skövde, Olsen Leif |
2022-03-06 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Skövde, Olsen Leif |
2022-03-12 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Pettersson Kjell |
2022-03-12 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Ahlin Yvonne |
2022-03-12 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Pettersson Kjell |
2022-04-02 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-02 |
7 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-02 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2022-04-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2022-04-03 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2022-04-03 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2022-04-09 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-09 |
2 agility klass III Medium Noll fel Cert - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-09 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Suomalainen Jari |
2022-04-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Hüppe Bernd |
2022-04-15 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-16 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Bertelsen Bonnik |
2022-04-16 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-16 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-17 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-17 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Tangfelt Joakim |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-28 |
2 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-06-06 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2022-06-06 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2022-06-06 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-06-06 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-06-17 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Steinset Kurt-Ove |
2022-06-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Santos Hugo |
2022-06-18 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Santos Hugo |
2022-06-18 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2022-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2022-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Steinset Kurt-Ove |
2022-07-14 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kalmar, Semkat Stefanie |
2022-07-16 |
22 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Tr j Tam s |
2022-07-16 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kalmar, Tangfelt Joakim |
2022-07-17 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kalmar, Savikko Seppo |
2022-07-17 |
17 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Käll Anna |
2022-08-07 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Mölndal, Gott Fanny |
2022-08-07 |
D agility klass III Medium - SBK Mölndal, Gott Fanny |
2022-08-07 |
1 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Mölndal, Karlsson Tina |
2022-08-07 |
D hoppklass III Medium - SBK Mölndal, Karlsson Tina |
2022-08-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-13 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-17 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Erlandson Jonas |
2022-08-17 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Erlandson Jonas |
2022-09-03 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Broberg Emma |
2022-09-03 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2022-09-03 |
25 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-03 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-10 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2022-09-10 |
D agility klass III Medium - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2022-09-10 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Skillingaryd, Karlsson Cecilia |
2022-09-25 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
7 agility klass III Medium Noll fel - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D agility klass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-25 |
D hoppklass III Medium - SBK Helsingborg, Roxenwell Lejonellee |
2022-10-08 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-08 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Käll Anna |
2022-10-09 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Käll Anna |
2022-10-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2022-10-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Rasmusson Oliver |
2022-10-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Rasmusson Oliver |
2022-10-23 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2022-10-23 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2022-10-23 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Vårgårda, Lindskog Malin |
2022-12-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Tangfelt Pär |
2022-12-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-12-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-12-04 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-12-04 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-02-05 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-02-05 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-02-05 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-02-05 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-03-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-03-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-03-24 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-25 |
18 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-03-25 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-03-25 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-26 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-26 |
9 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-04-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Virtanen Anders |
2023-04-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-07 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Santos Hugo |
2023-04-08 |
19 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-08 |
9 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Pirttikoski Reetta |
2023-04-08 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Santos Hugo |
2023-04-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Pirttikoski Reetta |
2023-04-09 |
16 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-22 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-04-22 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-04-22 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-23 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2023-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Roxenwell Lejonellee |
2023-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Halmstad, Steinset Kurt-Ove |
2023-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Halmstad, Steinset Kurt-Ove |
2023-05-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Halmstad, Roxenwell Lejonellee |
2023-06-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Torekov, Karlsson Tina |
2023-06-03 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Torekov, Premholt Gullberg A |
2023-06-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2023-06-04 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Rasmusson Oliver |
2023-06-06 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-06-06 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
17 agility klass III Medium Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-10 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-11 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-07-25 |
D agility klass III Medium - SBK Borgholm, Wikström Mia |
2023-07-25 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Borgholm, Gott Fanny |
2023-07-25 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Borgholm, Wikström Mia |
2023-07-26 |
D agility klass III Medium - SBK Borgholm, Gott Fanny |
2023-07-26 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SBK Borgholm, Wikström Mia |
2023-07-26 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Borgholm, Wikström Mia |
2023-08-19 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-09-10 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-09-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-16 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-09-17 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-10-01 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-10-01 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-10-01 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-10-01 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-10-28 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-28 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-28 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-11-18 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Herrljunga, Silfverberg Victoria |
2023-11-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Herrljunga, Silfverberg Victoria |
2023-11-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Herrljunga, Silfverberg Victoria |
2023-11-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-25 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-26 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-26 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-26 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-12-16 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-12-16 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-12-30 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Lövdinger Fiona |
2023-12-30 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lövdinger Fiona |