2022-06-19 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-06-19 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-06-19 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-06-24 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2022-06-24 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-06-24 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-06-26 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-07-03 |
D agility klass I Medium - SBK Åkersberga, Tångring Malin |
2022-07-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Åkersberga, Tångring Malin |
2022-07-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Åkersberga, Tångring Malin |
2022-07-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Tångring Malin |
2022-07-13 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kalmar, Eimhjellen Kine |
2022-07-14 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Broberg Emma |
2022-07-14 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kalmar, Savikko Seppo |
2022-07-16 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Käll Anna |
2022-07-16 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Tångring Malin |
2022-07-17 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Eimhjellen Kine |
2022-07-17 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kalmar, Gott Fanny |
2022-08-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-13 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-21 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Falkenberg, Premholt Gullberg A |
2022-08-21 |
D agility klass I Medium - SBK Falkenberg, Premholt Gullberg A |
2022-08-21 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Falkenberg, Lundh Viktoria |
2022-08-21 |
D hoppklass I Medium - SBK Falkenberg, Lundh Viktoria |
2022-08-27 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Arlöv, Andkvist Magnus |
2022-08-27 |
D hoppklass I Medium - SBK Arlöv, Andkvist Magnus |
2022-08-27 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Arlöv, Andkvist Magnus |
2022-08-28 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Arlöv, Andkvist Magnus |
2022-08-28 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Arlöv, Andkvist Magnus |
2022-10-02 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Eslöv, Lerche Poul |
2022-10-02 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Eslöv, Lindqvist Nils |
2022-10-02 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Eslöv, Lerche Poul |
2022-11-05 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-05 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-05 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-06 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-06 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-06 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Bertelsen Bonnik |
2022-11-13 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Eslöv, Andkvist Magnus |
2022-11-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Eslöv, Andkvist Magnus |
2022-11-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Eslöv, Andkvist Magnus |
2022-12-03 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Genevad, Tangfelt Pär |
2022-12-03 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Tangfelt Pär |
2022-12-03 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Tangfelt Pär |
2023-01-15 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-01-15 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-01-15 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2023-01-28 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-01-28 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-01-28 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-01-28 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Broberg Emma |
2023-02-18 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Bergvall Kristiansso |
2023-02-18 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Bergvall Kristiansso |
2023-02-18 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Bergvall Kristiansso |
2023-02-19 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2023-02-19 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2023-02-19 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Lindqvist Nils |
2023-04-06 |
D agility klass II Medium - SAGIK Skurup, Virtanen Anders |
2023-04-06 |
15 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Virtanen Anders |
2023-04-06 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-06 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-15 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-15 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-15 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-16 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-16 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Bertelsen Bonnik |
2023-04-22 |
D agility klass II Medium - SBK Ystad, Karlsson Susanne |
2023-04-22 |
D agility klass II Medium - SBK Ystad, Karlsson Susanne |
2023-04-22 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-04-22 |
D hoppklass II Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2023-05-13 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävinge, S›rensen Dennis |
2023-05-13 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-13 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävinge, S›rensen Dennis |
2023-05-13 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-14 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2023-05-14 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-14 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, S›rensen Dennis |
2023-05-14 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-27 |
D agility klass II Medium - SBK Halmstad, Steinset Kurt-Ove |
2023-05-27 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Steinset Kurt-Ove |
2023-05-27 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Nilsson Jens |
2023-05-27 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Nilsson Jens |
2023-05-28 |
D agility klass II Medium - SBK Veberöd, Erlandson Jonas |
2023-05-28 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Veberöd, Erlandson Jonas |
2023-05-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Veberöd, Erlandson Jonas |
2023-05-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Veberöd, Erlandson Jonas |
2023-06-03 |
7 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Torekov, Mercebach Tom |
2023-06-03 |
D agility klass II Medium - SAGIK Torekov, Mercebach Tom |
2023-06-04 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Bjuv, Mercebach Tom |
2023-06-04 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Bjuv, Mercebach Tom |
2023-06-18 |
D hoppklass II Medium - SHU Vankiva, Erlandson Jonas |
2023-08-27 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2023-08-27 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2023-08-27 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Björne Mette |
2023-08-27 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Björne Mette |
2023-09-09 |
D agility klass II Medium - SBK Bjuv, Nilsson Jens |
2023-09-09 |
D agility klass II Medium - SBK Bjuv, Nilsson Jens |
2023-09-09 |
9 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Bjuv, Nilsson Jens |
2023-09-09 |
D hoppklass II Medium - SBK Bjuv, Nilsson Jens |
2023-09-24 |
D agility klass II Medium - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-24 |
D agility klass II Medium - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-24 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-24 |
D hoppklass II Medium - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-10-08 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Runge Kathrin |
2023-10-08 |
D agility klass II Medium - SBK Halmstad, Runge Kathrin |
2023-10-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Halmstad, Runge Kathrin |
2023-10-08 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Runge Kathrin |
2023-11-05 |
D agility klass II Medium - SAGIK Bjuv, Runge Kathrin |
2023-11-05 |
D agility klass II Medium - SAGIK Bjuv, Runge Kathrin |
2023-11-05 |
D agility klass II Medium - SAGIK Bjuv, Runge Kathrin |
2023-12-17 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |