2022-06-18 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Varberg, Olsen Leif |
2022-06-18 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Varberg, Olsen Leif |
2022-07-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Tångring Malin |
2022-07-13 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kalmar, Eimhjellen Kine |
2022-07-14 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Broberg Emma |
2022-07-14 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Kalmar, Savikko Seppo |
2022-07-16 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Käll Anna |
2022-07-16 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Tångring Malin |
2022-07-17 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kalmar, Eimhjellen Kine |
2022-07-17 |
6 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Gott Fanny |
2022-09-18 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Mercebach Tom |
2022-09-18 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Mercebach Tom |
2022-09-18 |
D agility klass I Medium - SAGIK Bjuv, Mercebach Tom |
2023-02-19 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Bergvall Kristiansso |
2023-02-19 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Bergvall Kristiansso |
2023-05-01 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Nilsson Jens |
2023-05-01 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Nilsson Jens |
2023-05-01 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Nilsson Jens |
2023-05-27 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Steinset Kurt-Ove |
2023-05-27 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Nilsson Jens |
2023-05-27 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Roxenwell Lejonellee |
2023-05-31 |
D agility klass I Medium - SBK Falkenberg, Jonasson Fredrika |
2023-05-31 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Falkenberg, Jonasson Fredrika |
2023-05-31 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Falkenberg, Jonasson Fredrika |
2023-07-15 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Hultsfred, Blum Larsen Bent |
2023-07-15 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Hultsfred, Tangfelt Pär |
2023-07-15 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Hultsfred, Broberg Emma |
2023-07-16 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Hultsfred, Broberg Emma |
2023-08-06 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Svedala, Runge Kathrin |
2023-08-06 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Svedala, Runge Kathrin |
2023-09-08 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-09-08 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Emanuelsson Åsa |
2023-09-23 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-23 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-23 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Laholm, Roxenwell Lejonellee |
2023-10-14 |
D agility klass I Medium - SAGIK Genevad, Nilsson Mia |
2023-10-14 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Nilsson Mia |
2023-10-29 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Runge Kathrin |
2023-10-29 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Runge Kathrin |
2023-11-03 |
D agility klass II Medium - SAGIK Hudiksvall, Andersson Anna-Karin |
2023-11-03 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Hudiksvall, Andersson Anna-Karin |
2023-11-04 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2023-11-04 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Andersson Anna-Karin |
2023-11-05 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Hudiksvall, Tangfelt Pär |
2023-12-03 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Björne Mette |
2023-12-03 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Björne Mette |
2023-12-03 |
D agility klass II Medium - SAGIK Genevad, Björne Mette |
2023-12-17 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-12-17 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |