2014-05-04 |
D hoppklass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-05-04 |
D hoppklass I Medium - SKK Västerås, Andersson Fredrik |
2014-07-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Henriksen Eric |
2014-07-27 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2014-08-02 |
D hoppklass I Medium - SBK Ludvika, Dyrsmeds Lena |
2014-08-03 |
D hoppklass I Medium - SBK Ludvika, Ahlin Yvonne |
2014-08-20 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2014-08-20 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2014-08-27 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2014-08-27 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2014-09-14 |
D agility klass I Medium - SHU Avesta, Pettersson Kjell |
2014-09-14 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Avesta, Ahlin Yvonne |
2015-05-30 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-05-30 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Tangfelt Joakim |
2015-06-07 |
D agility klass I Medium - SBK Falun, Andersson Fredrik |
2015-06-07 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Falun, Ekström Per-Inge |
2015-08-08 |
D agility klass I Medium - SBK Hällefors, Uhlan Renée |
2015-08-08 |
D agility klass I Medium - SBK Hällefors, Uhlan Renée |
2015-08-08 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Uhlan Renée |
2015-08-08 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Uhlan Renée |
2015-08-09 |
D agility klass I Medium - SBK Lindesberg, Sassner Lars |
2015-08-09 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lindesberg, Karlsson Tina |
2015-08-09 |
D hoppklass I Medium - SBK Lindesberg, Sassner Lars |
2015-08-09 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Lindesberg, Karlsson Tina |
2015-08-15 |
D agility klass II Medium - SBK Frövi, Uhlan Renée |
2015-08-15 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2015-08-29 |
D agility klass II Medium - SBK Nynäshamn, Lundin Ewa |
2015-08-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Nynäshamn, Bereflod Madeleine |
2015-08-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Nynäshamn, Lundin Ewa |
2015-09-12 |
D agility klass II Medium - SBK Kumla, Uhlan Renée |
2015-09-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Olsen Leif |
2015-09-12 |
D hoppklass II Medium - SBK Kumla, Olsen Leif |
2016-08-20 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2016-08-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Frövi, Juréhn Thomas |
2016-09-17 |
D agility klass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-09-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Tierp, Broberg Emma |
2016-09-18 |
D agility klass II Medium - SBK Sala, Olsen Leif |
2016-09-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Sala, Olsen Leif |
2017-07-23 |
D hoppklass II Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2017-08-19 |
D hoppklass II Medium - SBK Örebro, Tångring Malin |
2017-09-23 |
D hoppklass II Medium - SBK, Olsen Leif |
2018-05-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Häverö, Pettersson Kjell |
2018-06-16 |
D hoppklass I Medium - SBK Bålsta, Ahlin Yvonne |
2018-07-08 |
D hoppklass I Medium - SKK Kalix, Berglund Tomas |